• СВІЖИЙ НОМЕР
 • АРХІВ
 • РЕКЛАМА
 • ПЕРЕДПЛАТА
 • КОНТАКТИ

Пошук

 

Відвідувань: 344180
Людей на сайті: 9

Цінорегулювання у фармації: дубль другий


Згідно з повідомленням, яке з’явилося 12 лютого на офіційному сайті Конституційного Суду України, ухвалою Конституційного Суду України відмовлено у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) постанов Кабінету Міністрів України «Про ліквідацію Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення» від 10 вересня 2008 року № 827, «Питання здійснення державного контролю якості лікарських засобів» від 10 вересня 2008 року № 837, «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення» від 17 жовтня 2008 року № 955, «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2008 р. № 837 і від 17 жовтня 2008 р. № 955» від 19 листопада 2008 року № 1022 на підставі пунктів 2, 3 статті 45 Закону України «Про Конституційний Суд України» — невідповідність конституційного подання вимогам, передбаченим Конституцією України, Законом України «Про Конституційний Суд України» та непідвідомчість Конституційному Суду України питань, порушених у конституційному поданні.
 
Оскільки остаточне рішення щодо дати запровадження вимог Постанови № 955 на законодавчому рівні чітко не виписано, відкритим залишається питання, з якого часу набуває чинності ця ухвала і втрачає чинність Указ Президента України? З юридичного погляду є два варіанти. За першим, ці підзаконні акти набувають чинності з моменту офіційного оприлюднення відповідної Ухвали Конституційного Суду України у «Віснику Конституційного Суду України» та в інших офіційних виданнях України. За другим - рішення Конституційного Суду України вступить в дію з моменту його прийняття.
У цій двозначній ситуації правники радять стежити за офіційною інформацією на сайті Верховної Ради України. Коли Указ Президента України втратить свою чинність, на сайті з’явиться відповідна інформація.

 

Якщо нові постанови Конституційного Суду України таки набудуть чинності, це означає, що буде завершено ліквідацію Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення та Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ і буде впроваджено змінений порядок ціноутворення лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Перейти на головну сторінку
Свіжий номер | Архів | Реклама
Передплата | Контакти

"Аптека Галицька"
всеукраїнський
інформаційний часопис
79022, Львів,
вул. Городоцька,214
Тел. 8(032) 298-99-66
E-mail:
office@aptekagal.com.ua

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов


Copyright © 2007 Редакція всеукраїнського часопису «Аптека Галицька»